ପରୀ ପାଇଁ ଲଢ଼ିବେ ନିର୍ଭୟା ଙ୍କ ଓକିଲ !

ପରୀ ପାଇଁ ଲଢ଼ିବେ ନିର୍ଭୟା ଙ୍କ ଓକିଲ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏବେ ପରୀ କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ନିର୍ଭୟା ଙ୍କ ଓକିଲ ଏହି କେସ ଲଢନ୍ତୁ ବୋଲି ଦାବି ଧରିଛି I ଏପରିକି ଏନେଇ ଢେଙ୍କାନାଳ ର ଯୁବ ଚେହେରା ସମ୍ବିତ ନନ୍ଦ ନିର୍ଭୟା ଓକିଲ ସୀମା ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ କରି ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି I ତେବେ ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସୀମା କୌଣସି ଜବାବ ରଖିନାହାନ୍ତି I

କିଛିଦିନ ତଳେ ନିର୍ଭୟା ଙ୍କ ମା ଆଶା ଦେବୀ ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ I ପରୀ କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଥିଲେ I ଏହାସହିତ ପରୀ ର ମା କୁ ସାହସ ଦେଇଥିଲେ I I ସୂଚନା ଥାଉ କି ପରୀ ଘଟଣାରେ SIT ସରୋଜ ସେଠି ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ,SIT ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି କି ସରୋଜ ହିଁ ପରୀ କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହତ୍ୟା କରିଛି କିନ୍ତୁ ସରୋଜ ପରିବାର ଏବଂ ପରୀ ର ପରିବାର ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାନ୍ତି I ଘଟଣା କୁ ଚପାଇଦେବାକୁ ସରୋଜ ଙ୍କୁ କେବଳ ମୋହରା କରି ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ଉଭୟ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି I ତେବେ ଆପଣ ଚାଁହୁଛନ୍ତି କି ପରୀ କେସ ନିର୍ଭୟା ଓକିଲ ଲଢନ୍ତୁ ବୋଲି ? ଲାଇକ ଏବଂ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେନି I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *