Home 2019 ନିର୍ବାଚନ ହାରିଗଲେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଯିଣିନେଲେ

ହାରିଗଲେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଯିଣିନେଲେ

ସବୁଠୁ ଚର୍ଚାରେ ଥିବା ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପ୍ରବକ୍ତା ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର ଓଡ଼ିଶାରେ ପୁରୀ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହେବା ପରେ କହିଥିଲେ କି ଜଗନ୍ନାଥ ଡାକିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋଦି ପଠାଇଛନ୍ତି I ଏହାକୁ ସମ୍ବଳ କରି ମାତ୍ର ଅଳ୍ପ ଦିନ ଭିତରେ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ I ଯଦିଓ ସେ ବିଜେଡି ପ୍ରାଥୀ ପିନାକୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ହାରି ଯାଇଛନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିତିଯାଇଛନ୍ତି I ମାତ୍ର ଏତେ କମ ଦିନ ଭିତରେ ସେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ବିଜେଡି ଦୁର୍ଗରେ ପଶି ପିନାକୀ ଙ୍କୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଲେ ଏବଂ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଟ ଗଣତି ରେ ଟକ୍କର ଦେଉଥିଲେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି I

ନା ଥିଲା ସଂଘଠନ ନା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବା ର ଅଭିଜ୍ଞତା ,ଗଣମାଧ୍ୟମ ରେ ସବୁବେଳେ ତର୍କ କରୁଥିବା ସମ୍ବିତ ପ୍ରଚାର ମୈଦାନ ରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ I କେତେବେଳେ କୋଉ ମାଉସୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ଚକୁଳି ଖାଉଥିଲେ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ କାଦୁଅ ପଚପଚ ରାସ୍ତାରେ ପଶି ଭୋଟ ମାଗୁଥିଲେ I ମୈଦାନ ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଶାର ଗଣମାଧ୍ୟମ ର ଏକ ପରିଚିତ ଚେହେରା ସତ୍ୟ ନାୟକ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସମ୍ବିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିତିଯାଇଥିଲେ I

ବିଜେଡି ପ୍ରାଥୀ ପିନାକୀ ଙ୍କ ସହିତ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇ ମାତ୍ର 11714 ଭୋଟ ବ୍ୟବଧାନ ରେ ହIରିଛନ୍ତି I ପିନାକୀ 538321 ଭୋଟ ପାଇଥିବା ବେଳେ ସମ୍ବିତ 526607 ଭୋଟ ପାଇଛନ୍ତି I ପୂର୍ବଥର ଫଳାଫଳ କୁ ଯଦି ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ପିନାକୀ 523161 ଭୋଟ ପାଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାଥୀ ଅଶୋକ ସାହୁ 215763 ଭୋଟ ପାଇଥିଲେ ,ଏଥରକ କିନ୍ତୁ ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ଭୋଟ ମତଦାନ 28% ବୃଦ୍ଧି ହେଇଛି ଯାହାକି ଏକ ଚକିତ ଘଟଣା I

ସାଧାରଣ ରେ ଚର୍ଚା ଚାଲିଛି କି ଯଦି ଆଉ କିଛିଦିନ ଆଗରୁ ସମ୍ବିତ ଅସିଥାନ୍ତେ ତେବେ ବିଜୟ ନିହାତି ପାଇଥାନ୍ତେ , ଏପରିକି ବିପକ୍ଷ ପିନାକୀ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ଏପରି ଟକ୍କର କୁ ପ୍ରସଂଶା କରିବା ସହିତ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିଜେପି ରେ ଭବିଷ୍ୟତ ବହୁତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ ବୋଲି ମତାମତ ରଖିଥିଲେ I

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

ସେସୁ ରେ ଠିକା କମ୍ପାନୀ OEDC ର ମନମାନୀ ,କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଚୁପ ,ମାସ ମାସ ଧରି ଇପିଏଫ ବାନ୍ଧୁନି କମ୍ପାନୀ

ଆସନ୍ତା ଜୁନ 1 ତାରିଖ ରୁ ସେସୁ କୁ ଅଧିଗ୍ରହଣ କରିନେଉଛି ଟାଟା I ତେବେ ଏହାଭିତରେ ଶ୍ରମିକ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବିଶେଷ କରି ସେସୁ ରେ...

ୟୁଟୁବ ଚାନେଲ ରେ ଯୋଗ ଶିଖାଉଛନ୍ତି ଯୋଗ ଗୁରୁ ଗଣେଶ ଗୋଛିକାର

ଏବେ ଲକ ଡାଉନ ଚାଲିଛି ,ସମସ୍ତେ ଗୃହବନ୍ଦୀ ଥିବାବେଳେ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଦୈନିକ ଜିମ୍ ବା ଯୋଗ କରିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସବୁ ଯୋଗ ସେଣ୍ଟର ବନ୍ଦ ରହିଛି,ବିନା...

ଲକ ଡାଉନ ରେ ମନ କିଣିନେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଏବେ ଲକ ଡାଉନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସମସ୍ତେ ଗୃହବନ୍ଦୀ ତେବେ ଏହି ଲକ ଡାଉନ ରେ ସହାୟତା ର ହାତ ବଢ଼ାଇ ପ୍ରସଂଶା ସାଉଁଟୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁମିତା I ତାଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ...

15ବର୍ଷ ର ବଳିଦାନ ବୁଝିଲାନି ଚାନେଲ ,ବରିଷ୍ଠ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ଚାକିରୀ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଁ ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଇ ଆଖି ବୁଜିଲେ

Odisha Exclusive ବ୍ୟୁରୋ // ଓଡିଶା ମିଡ଼ିଆ ଜଗତ ର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନା ସୁକାନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ I ଆଉ କିନ୍ତୁ ସେ ନାହାନ୍ତି ,ମେ 16ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟ ହେଇଯାଇଥିବା ବେଳେ...