ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହେଇ ପୁଣି ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ କୁ ଫେରିଲେ ପପୁ ପମପମ, ରଜରେ ଆସୁଛି “ମୁଁ ଚୁଲ୍ ବୁଲ୍ ପାଣ୍ଡେ

0

କମେଡି କିଙ୍ଗ ପପୁ ପମପମ ହଠାତ ଅସୁସ୍ଥ ହେଇଜିବା ପରେ ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ଚହଳ ପଡିଯାଇଥିଲା ତେବେ ପାନକ୍ରିୟାସ ସଂକ୍ରମଣ ରେ ପୀଡିତ ହେଇ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ରହିବା ପରେ ଓଡିଶା ଫେରିଥିଲେ ପପୁ I ଦୀର୍ଘଦିନ ର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ସିନେମା ଦୁନିଆକୁ ଓଲ୍ହାଇଛନ୍ତି ଏହି କମେଡି କିଙ୍ଗ I ରଜରେ ଆସୁଛି ତାଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା I ତେବେ ଏନେଇ ପପୁ କହିଛନ୍ତି କି ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାବେଳେ ଦୁଇଥର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ମିଛ ଖବର ଭାଇରଲ ହେଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଓଡିଶା ବାସୀଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଯୋଗୁଁ ସେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଁହରୁ

I ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହେଇନଥିଲେ ତେଣୁ ଚିରକୁଟ ନାମକ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ I ଏବେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହେଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗାମୀ ରଜରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ମୁଁ ଚୁଲ୍ ବୁଲ୍ ପାଣ୍ଡେ ଆସୁଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ପଲିସ ଭୂମିକା ନିଭେଇଥିବା ବେଳେ ସଂଗୀତ ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର I

ତେବେ ରାଜନୀତି କୁ ନେଇ ପପୁ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଭୁଲ ରେ ସେଥିରେ ସାମିଲ ହେଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ କଳାକାର ର କୌଣସି ଦଳ ନଥାଏ ,ସେ ରାଜନୀତି କୁ ଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ I ସୂଚନା ଥାଉ କି ପପୁ ବିଜେଡି ରେ ମିଶି ଚମ୍ପୁଆ ରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ପରାସ୍ତ ହେଇଥିଲେ I

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here